Get Adobe Flash player
Get Adobe Flash player
home aktualności kontakt lokalizacja
top

Nauczyciele



Lp. Nazwisko i imię Wychowawstwo Przedmiot
1 Adamczyk Iwona reedukator
2 Amborska Anna VIb przyroda
3 Andrzejczyk Ewa IIIc edukacja wczesnoszkolna
4 Bachta Katarzyna IIf edukacja wczesnoszkolna
5 Barszczewska Mirosława IIIf edukacja wczesnoszkolna
6 Bednarczyk Eliana IId edukacja wczesnoszkolna
7 Buczek Teresa V A matematyka
8 Derewlana Lucyna IVe j. polski
9 Dobrowolska Grażyna Ve informatyka, w-f
10 Domaszewicz Renata VIc w-f
11 Fiedorowicz Bogusława biblioteka
12 Filipowicz Katarzyna wych. świetlicy
13 Jolanta Fleszar j. polski
14 Głębowska Elżbieta wych. świetlicy
15 Głowacz Magdalena religia
16 Grendzisz Jolanta edukacja wczesnoszkolna
17 Grendzisz Rafał wych. świetlicy
18 Hajducka Marta Vd j. polski
19 Kałwelis Sylwia religia
20 Kaniuczok Magdalena j. angielski
21 Kobylnik Violetta Vb plastyka, muzyka
22 Kobylnik Żaneta VIe matematyka
23 Kołodnicka Monika z-ca dyrektora j. polski
24 Konieczna Maria Ia edukacja wczesnoszkolna
25 Król Agata oddział przedszkolny
26 Kucewicz Teresa IIIb edukacja wczesnoszkolna
27 Kupisz Ida Ib edukacja wczesnoszkolna
28 Lach-Chabza Małgorzata IIIe edukacja wczesnoszkolna
29 Lewandowski Wojciech w-f
30 Lis Stella IIa edukacja wczesnoszkolna
31 Majik Ewa Ie edukacja wczesnoszkolna
32 Makowska Wioletta pedagog
33 Maśluk Bogusława religia
34 Matyjaszczyk Julia oddział przedszkolny
35 Nitecka Jadwiga biblioteka
36 Pilarczyk Mariola edukacja wczesnoszkolna
37 Pokora Teresa historia, technika
38 Radzik Aneta wych. świetlicy
39 Rembacz Beata j. niemiecki
40 Ruszel Elżbieta wych. świetlicy
41 Sarna Lucyna j. polski, logopeda
42 Selwat Jolanta IIb edukacja wczesnoszkolna
43 Sikorska Magdalena IVb matematyka
44 Słonik Sławomir dyrektor pedagog
45 Stadnik Ewa IVd przyroda
46 Stankiewicz Justyna wych. świetlicy
47 Stempińska Małgorzata w-f
48 Struch Elżbieta VId przyroda, wdż
49 Szczepaniak Danuta z-ca dyrektora logopeda
50 Szymańczuk Beata technika
51 Ścieszka Edyta IVa w-f
52 Agnieszka Towarnicka - Ratajczak Vc j. angielski
53 Twarowska Joanna VIa w-f
54 Walenciak Dorota j. angielski
55 Wiącek Edyta j. polski
56 Wiernowolska Krystyna Id edukacja wczesnoszkolna
57 Wojdyga Klaudiusz informatyka
58 Worona Anna Ic edukacja wczesnoszkolna
59 Wróżbit Marina wych. świetlicy
60 Wysoczańska Elżbieta IIIa edukacja wczesnoszkolna
61 Wysoczański Jerzy IVc historia
62 Żegalska Anna IIc edukacja wczesnoszkolna

bot

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie
Os. Kopernika 7, 69-200 Sulęcin
tel./fax (95) 755-23-09, 755-22-85
NIP: 927-17-22-885, REGON: 210204935

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków